Ochranná známka ANACONDA
Logo ANACONDA
Komínová spona

Komínová spona

Komínová spona je speciální druh spony, která nalezne využití při práci na komínech. Do naší šnekové hadicové spony jsme přidali V profil, který umožňuje silnější spojení mezi komínovými trubkami, ale bez použití extra utahovací síly.

Kovové komínové trubky jsou vystaveny přírodním živlům (déšť, sníh, vítr). Proto potrubní spoje musí být mimořádně odolné. Většina běžných hadicových spon neposkytuje požadovanou trvanlivost, zejména s ohledem na vibrace a pohyb potrubí při silném větru. Použití zátěžových spon (Robust GBS) není nákladově efektivní, existuje také riziko ohnutí trubek přetažením.

průměr/šířka
[mm]
odběr po krabicíchodběr po sáčcích
ks/krabicecena/ksks/sáčekcena/ks
W4 80/850030 Kč5039 Kč


Ceny jsou bez DPH (vždy za jednotlivý kus výrobku) a platí při platbě na dobírku. K objednávkám do 2000 Kč bez DPH je účtováno poštovné 150 Kč (GLS – General Logistics Systems), jinak je dopravné zdarma! Zašlete-li objednávku do 13:00, zboží vám bude doručeno následující pracovní den. Pokud je uvedeno objednávkové číslo, prosíme, připište ho k vybranému druhu zboží. Rádi vám pošleme jakékoliv množství kusů. V případě velkých odběrů nás prosím kontaktujte.

Firma
Objednávka *
IČO
DIČ
Vaše jméno *
Telefón *
E-mail *
Fakturační adresa *
Doručovací adresa
 CZ   PL   SK   UK   DE   RU
 FR   RO   ES   FI   HU   HR
 BE   SI   SE   NO   DK   TN